Wyszukiwarka
Produkty:
Problemy:
Uprawy:
reset

Skutecznie zwalcza trudne szkodniki w ogrodzie

05.05.2014 Skutecznie zwalcza trudne szkodniki w ogrodzie

mospilan 20 SP, nowa rozszerzona rejestracja, środek owadobójczy , mospilan

 Mospilan 20 SP jest preparatem najnowszej generacji, charakteryzuje się bardzo wysoką skutecznością działania, niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. Ze względu na swoje działanie systemiczne jest szczególnie przydatny wszędzie tam gdzie walka ze szkodnikami jest utrudniona przez brak bezpośredniego z nimi kontaktu np. wtedy kiedy owady dorosłe lub larwy żerują wewnątrz rośliny. Mospilan wnika do wnętrza rośliny, gdzie krążąc z sokami, dociera do jej tkanek. Cechy te zdecydowanie ułatwiają skuteczną walkę ze szkodnikami. Śmierć szkodników następuje po kilku godzinach od zabiegu Mospilanem 20 SP, jednak już natychmiast po jego zastosowaniu przestają one żerować. 


Unikalny zestaw korzyści ze stosowania produktu : 

  1. Wykazuje pełną skuteczność działania w szerokim zakresie temperatur (również wyższych)
  2. Niska toksyczność ostra dla pszczoły miodnej. 
  3. Szybko wnika do rośliny – jako środek systemiczny, w przeciwieństwie do kontaktowych jest odporny na zmywanie przez deszcz.
  4. Skuteczny na szkodniki odporne na tradycyjne substancje aktywne.
  5. Chroni rośliny dłużej od innych środków owadobójczych.Łączna liczba zastosowań na określony w nowej etykiecie rodzaj rośliny uprawnej i szkodnika przekracza 250 co czyni Mospilan insektycydem o najszerszym zakresie etykiety spośród zarejestrowanych na polskim rynku preparatów.


Poniżej prezentujemy nową szatę graficzną opakowań produktu Mospilan 20 SP, zaprojektowane z myślą o wygodzie i prostocie stosowania. 

Opakowanie 2,4 g do zwalczania szkodników owoców i warzyw oraz opakowanie 1,25 g do zwalczania szkodników roślin ozdobnych. 
Powrót

Powiązane produkty